Lista produktów marki Drei Bond

Drei Bond GmbH to dostawca systemowy klejów, środków uszczelniających, systemów dozujących, systemów olejowania i smarowania.

Drei Bond GmbH to dostawca systemowy klejów, środków uszczelniających, systemów dozujących, systemów olejowania i smarowania. Firma stworzyła dla swoich Klientów kompletną ofertę wysokiej klasy produktów chemii technicznej  oraz zaawansowanych rozwiązań systemowych w dziedzinie planowania i doboru optymalnej technologii dozowania produktu.

W 1997 roku zostało utworzone polskie przedstawicielstwo firmy. Od samego początku działalność Drei Bond Polska była ukierunkowana na współpracę z polskimi przedsiębiorstwami przede wszystkim w zakresie profesjonalnego doradztwa technicznego. W roku 2017 świętowaliśmy jubileusz 20-lecia istnienia na rynku.

Naszym Klientom dziękujemy za zaufanie, którym zostaliśmy obdarzeni. Państwa potrzeby zawsze są dla nas inspiracją, a wymagania stanowią motor działania. Państwa otwartość i wsparcie pozwalają wspólnie realizować ideę nowoczesnej rzeczywistości. To dzięki Państwu istniejemy już 20 lat!

Fundamentem sukcesu gospodarczego Drei Bond są pracownicy, ich fachowa wiedza i zaangażowanie. Drei Bond to uczciwy i elastyczny pracodawca. Ważnym filarem współpracy jest dobra komunikacja i  praca zespołowa oparta na wzajemnym szacunku, szczerości i zaufaniu

Drei Bond jest świadomy swych powinności wobec społeczeństwa i środowiska. Nasze działania biznesowe odwołują się do 10 zasad UN Global Compact

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-12 z 29 pozycji