Środek antyadhezyjny do tworzyw sztucznych

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Środek antyadhezyjny do tworzyw sztucznych

W rozbudowanej ofercie RubberPro znajdziesz środki antyadhezyjne do tworzyw sztucznych, cenionej na rynku marki MacLube. To produkty, które ułatwiają prace podczas betonowania i szalowania. Czym jest środek antyadhezyjny? Co to jest za produkt? Środki antyadhezyjne zmniejszają przyczepność materiałów, na których powierzchni zostaną zastosowane. Dzięki temu umożliwiają łatwe oddzielenie szalunku od zastygłej powierzchni. W ten sposób można znacznie szybciej wykonywać różnorodne prace na placu budowy i nie tylko.

Czym charakteryzują się środki antyadhezyjne dostępne w RubberPro?

Oferowane środki antyadhezyjne odznaczają się łatwą aplikacją (ręczną i natryskową), semitransparentnością oraz odpornością chemiczną i termiczną. Ponadto gwarantują idealne oddzielenie szalunku od powierzchni, a także zapewniają brak transferu do odlewów. W efekcie, stosując wybrany preparat antyadhezyjny, można liczyć na skrócenie cyklu produkcyjnego. Proponowane rozwiązania cechują się również wydajnością. Jedna aplikacja wystarcza na kilka odformowań.

Środki antyadhezyjne teflonowe i silikonowe

W naszym sklepie znajdziesz płyn antyadhezyjny teflonowy. Wśród produktów tego typu wyróżnić można m.in. produkt MacLube 414. To preparat na bazie płatkowego teflonu, który najlepiej sprawdza się w przypadku przetwórstwa gumowego. Natomiast MacLube 1725 umożliwia kilkukrotne odformowanie tworzyw sztucznych i wszystkich typów kauczuku. Tworzy on bezbarwny, suchy i wytrzymały film. MacLube 1135 sprawdza się natomiast m.in. w produkcji opon, a MacLube 968 pozwala na odformowanie tworzyw termoplastycznych oraz materiałów kompozytowych.

Środki antyadhezyjne silikonowe

W RubberPro znajdziesz również niejeden środek antyadhezyjny silikonowy. Produkty te mogą być stosowane w procesach przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy. Wykorzystywane są również w odlewaniu, rozdmuchiwaniu czy wytłaczaniu elastomerów i tworzyw sztucznych. Co więcej, mogą służyć jako smar do krawędzi maszyn tnących, a ponadto eliminują skrzypienie i piszczenie w trakcie tarcia różnych powierzchni.