Aktywator i przyspieszacz do kleju

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywator i przyspieszacz do kleju

Aktywator zwany również katalizatorem, utwardzaczem, reaktorem lub akceleratorem to produkt stosowany w celu zapewnienia lepszego połączenia klejonych materiałów. Dzięki produktom zawartym w tej kategorii można znacząco skrócić czas wiązania kleju i tym samym jeszcze szybciej połączyć dane materiały. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Oferujemy produkty najwyższej jakości, znanej i renomowanej marki Drei Bond.

Aktywator do kleju – wyższy stopień skuteczności łączenia materiałów

W RubberPro oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, odznaczające się wysokim stopniem skuteczności działania. Jeśli chcesz sprawić, aby proces klejenia przebiegał jeszcze szybciej, sięgnij po aktywator, który możesz znaleźć w naszym asortymencie. Oferujemy różnorodne rozwiązania zarówno w płynie, jak i w sprayu, dostępne w wielu wariantach pojemnościowych. Środki te rewelacyjnie współpracują z klejami i odtłuszczaczami marki Drei Bond, które również znajdziesz w naszym sklepie.

Dlaczego warto zdecydować się na aktywatory Drei Bond?

W naszym sklepie znajdziesz aktywator do kleju dedykowany dla klejów cyjanoakrylowych, taki jak: DB 4007 czy DB 4008. Proponujemy również produkty, które bardzo dobrze współpracują z klejami anaerobowymi. Mowa tutaj o takich środkach jak: DB 4011 czy DB 5900.

Oferowane produkty skracają czas polimeryzacji nawet 10-krotnie. Anaerobowy, jak i klej cyjanoakrylowy z aktywatorem pomogą Ci stworzyć trwałe i odporne na liczne czynniki połączenia. Co ważne, niektóre aktywatory, takie jak DB 4007, fenomenalnie sprawdzają się w przypadku powierzchni trudnosklejalnych i poliolefin, a także innych materiałów odznaczających się niskim napięciem powierzchniowym. Przyspieszacze do kleju można stosować zarówno na gładkich, jak i na porowatych powierzchniach. Jeśli chodzi o nierówne i nieregularne materiały, aktywator warto pozostawić na nich nieco dłuższy czas. Dzięki temu będzie on wykazywał jeszcze wyższy stopień skuteczności działania.