Klej poliuretanowy, klej do drewna

Przepraszamy za niedogodności.

Nie możemy znaleźć tego, czego szukasz, ale możesz przyjrzeć się naszym produktom:

Wróć na stronę główną: Strona główna

Kleje Poliuretanowe - kleje poliuretanowe do drewna

Klej poliuretanowy do drewna, betonu, gumy i wielu innych materiałów to produkt o szerokim zakresie zastosowania. Ze względu na wysoką trwałość spoin, które tworzy, niezwykle często wykorzystywany jest do łączenia różnorodnych elementów konstrukcyjnych i nie tylko. Zapraszamy do poznania bogatej oferty sklepu RubberPro, w której znajdziesz uniwersalny klej poliuretanowy w różnych wariantach.

Klej do drewna, betonu, styropianu i innych materiałów – jakie właściwości ma klej poliuretanowy?

W naszej ofercie znajdziesz kleje poliuretanowe w różnych wariantach. Proponujemy kompozycje jedno- i dwuskładnikowe o znakomitych właściwościach. Wybierając klej poliuretanowy do styropianu czy innego materiału, możesz stworzyć trwałe połączenie pomiędzy różnymi tworzywami. W naszym asortymencie dostępny jest m.in. klej poliuretanowy do: betonu, drewna, styropianu, ceramiki, kartonu, wełny mineralnej, wszelkich tworzyw sztucznych, gumy czy kamienia.

Klej poliuretanowy do gumy i innych tworzyw nie zawiera w swoim składzie rozpuszczalników. Można stosować go zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Dodatkowo oferowane kleje odznaczają się solidną siłą klejenia, odpornością mechaniczną i znakomitymi właściwościami wypełniającymi. Z racji tego, proponowany klej uszczelniający poliuretanowy, odporny jest również na działanie chemikaliów, wody i czynników atmosferycznych.

Klej do drewna poliuretanowy – zastosowanie

Kleje poliuretanowe wykazują silne właściwości adhezyjne, dzięki czemu często stosowane są do klejenia elementów z najróżniejszych materiałów. W efekcie wykorzystywane są w licznych gałęziach przemysłu. Używane są m.in. w budownictwie, przy konstrukcji pojazdów i maszyn, a także w produkcji materiałów izolacyjnych, laminatów, filtrów czy konstrukcji płytowych i kontenerowych. Wybierając klej poliuretanowy z naszego sklepu, możesz mieć pewność, że jest on odporny na różne obciążenia, dzięki czemu produkt ten spełnia najsurowsze wymogi jakości i gwarantuje solidne oraz niezawodne połączenia.