Klej poliuretanowy, klej do drewna

Przepraszamy za niedogodności.

Nie możemy znaleźć tego, czego szukasz, ale możesz przyjrzeć się naszym produktom:

Wróć na stronę główną: Strona główna

KLEJE POLIURETANOWE

Obecnie użytkownicy mają do wyboru bardzo dużo produktów, które służą do spajania ze sobą najróżniejszych elementów. Bezsprzecznie najchętniej wybierane są oczywiście kleje, które są zazwyczaj łatwe w użyciu i do tego niezwykle skuteczne. Istnieje mnóstwo odmian tego typu produktów, ale dużą popularnością cieszą się z pewnością kleje poliuretanowe, które mają wyjątkowo szerokie zastosowanie. Jeśli zatem zależy Państwu na zakupie dobrej jakości kleju, zachęcamy do zapoznania się z ofertą RubberPro.

KLEJE POLIURETANOWE SKLEJĄ WSZYSTKO!

Kleje poliuretanowe dostępne są jako jedno i dwuskładnikowe kompozycje, które są wykorzystywane zarówno w warunkach domowych, jak i przemysłowych. Wszystko to dzięki ich niezwykłym właściwościom, które pozwalają na łączenie ze sobą niemal każdego typu materiałów. Kleje poliuretanowe cechują się świetną przyczepnością do większości powierzchni. Bez problemu można ich zatem używać do klejenia metalu, drewna, materiałów drewnopochodnych, wełny mineralnej, styropianu, większości tworzyw sztucznych, gumy, kamienia, ceramiki, kartonu czy nawet betonu. Oczywiście pamiętając przy tym o konieczności doboru odpowiedniego typu kleju do określonego materiału.

Kleje poliuretanowe nie zawierają rozpuszczalników i można je stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Wykazują one dużą siłę klejenia, a przy tym cechują się wysoką odpornością mechaniczną i świetnymi właściwościami wypełniającymi. Dodatkowo, mocna spoina, jaka powstaje po utwardzeniu, jest również odporna na działanie wody, chemikaliów oraz różnych czynników atmosferycznych.

ZASTOSOWANIE KLEJÓW POLIURETANOWYCH

Kleje PUR charakteryzują się szerokim spektrum adhezyjnym. Z tego względu, są tak chętnie używane do klejenia najróżniejszych materiałów. To z kolei sprawia, że znajdują one zastosowania w wielu gałęziach przemysłu. Kleje poliuretanowe są między innymi wykorzystywane w budownictwie, konstrukcji pojazdów i maszyn, ale również w montażu i produkcji materiałów izolacyjnych, laminatów, filtrów czy konstrukcji płytowych i kontenerowych.

Kleje do poliuteranu są tak chętnie stosowane w różnych branżach ze względu na ich wytrzymałość na obciążenia. Dzięki temu, spełniają one nawet surowe wymogi, gwarantując przy tym niezawodne łączenie elementów, niezależnie od ich zastosowania.

KLEJE POLIURETANOWE W RUBBERPRO

Zadowolenie naszych klientów jest dla nasz najważniejsze, dlatego kleje poliuretanowe dostępne w ofercie RubberPro to produkty z najwyższej półki. Gwarantujemy, iż są one niezawodne i doskonale spełnią zadanie, do którego zostały przeznaczone. Szeroki wybór oferowanych przez nas klejów, pozwala każdemu z naszych klientów znaleźć produkt dopasowany do swoich potrzeb.

Oczywiście zapewniamy przy tym profesjonalne doradztwo oraz obsługę klienta. W sposób indywidualny podchodzimy do każdego zlecenia i staramy się je zrealizować w możliwie najkrótszym czasie. Zachęcamy do kontaktu z nami w razie jakichkolwiek pytań oraz nietypowych zamówień, które również często realizujemy.