Darmowa dostawa od 80zł

Wykładzina gumowa

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Wykładzina gumowa na metry RubberPro

Wykładzina gumowa jest niepozornym produktem, który ma bardzo szerokie zastosowanie w wielu różnych branżach, a także w naszym codziennym życiu. Wśród jej licznych zalet należy wymienić atrakcyjną cenę oraz dużą wytrzymałość. Jesteśmy przekonani, że oferowana przez RubberPro wykładzina gumowa używana na zewnątrz, we wnętrzach, a nawet w pojazdach doskonale spełni swoją funkcję.

Guma w rolce – czym jest gumowa wykładzina?

Większość wykładzin gumowych powstaje na bazie mieszanki SBR, czyli kauczuku butadienowo-styrenowego. Jest to materiał cechujący się dużą elastycznością i odpornością na ścieranie, zniszczenia, ściskanie, czy odkształcenia trwałe. Nikogo nie powinno więc dziwić to, że gumowa wykładzina podłogowa jest wykorzystywana na tak szeroką skalę.

Antypoślizgowa wykładzina gumowa dostępna w ofercie RubberPro stanowi doskonałe zabezpieczenie podłoża. Produkt ten ma również właściwości amortyzujące i wyciszające, a do tego świetnie izoluje napięcia i uszczelnia różnego typu powierzchnie. Warto też podkreślić, że takie wykładziny po prostu dobrze się prezentują, a utrzymanie ich w czystości jest naprawdę łatwe.

Wykładzina gumowa do garażu i do busa

Dobrej jakości przemysłowa wykładzina gumowa gruba jest chętnie stosowana we wszelkiego typu zakładach i halach produkcyjnych, magazynach, czy warsztatach. Jej właściwości antypoślizgowe są też chętnie wykorzystywane w takich miejscach jak siłownie albo hale sportowe. Bardzo często wykłada się nią również podłogi w samochodach ciężarowych, busach lub innych pojazdach. Wykładzina gumowa na balkon lub wykładzina gumowa do garażu również będą dobrym rozwiązaniem. 

Gumowa wykładzina z rolki znajduje ponadto zastosowanie w naszych domach. Warto skorzystać z jej właściwości wygłuszających i amortyzujących, wykładając nią podłogi w garażach, piwnicach lub na strychach. Tym bardziej że montaż wykładzin gumowych jest naprawdę prosty. Nie wymagają one klejenie, a dzięki możliwości ich bezproblemowego przycinania z łatwością dopasujemy ich wielkość do naszych potrzeb.