Filtruj według

Opcja zakupu

Opcja zakupu

Szerokość

Szerokość

Wykładzina gumowa

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Wykładzina gumowa - czym jest i do czego może służyć?

Wykładzina gumowa stanowi znakomity sposób na zabezpieczenie podłogi w warsztacie, garażu czy na hali produkcyjnej. To jednak tylko część jej zastosowań. Jest produktem niezwykle uniwersalnym, dlatego cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród właścicieli firm, jak i klientów prywatnych. W RubberPro znajdziesz najlepsze okładziny gumowe o różnych parametrach i wzorach, które łączy jedno – ponadprzeciętna wytrzymałość.

Jakie okładziny gumowe oferujemy?

Wykładzina gumowa może zostać wykonana z różnych materiałów i to właśnie ich rodzaj oraz jakość mają największy wpływ na ostateczną jakość produktu. W naszej ofercie znajdziesz okładziny tworzone z kauczuku butadienowo-styrenowego (SBR), który posiada doskonałe właściwości fizyczne i chemiczne:

  • jest ponadprzeciętnie odporny na urazy mechaniczne, w tym ścieranie, zerwanie czy odkształcenia;
  • niestraszne mu deszcz, śnieg oraz inne czynniki atmosferyczne, dzięki czemu może być stosowany na zewnątrz;
  • jest odporny na działanie różnego rodzaju substancji, w tym chemikaliów, kwasów, zasad czy soli;
  • posiada właściwości amortyzujące i wygłuszające, pełniąc funkcję skutecznego izolatora.

Dzięki temu oferowane okładziny gumowe są trwałe, niezawodne na przestrzeni wielu lat i uniwersalne w zastosowaniu.

W RubberPro zakupisz wykładziny w rolkach. Posiadają one różne grubości i wzory, co pozwoli Ci znaleźć produkty w stu procentach dopasowane do własnych potrzeb oraz warunków panujących w danym miejscu. Szczególnie polecanym rozwiązaniem jest też wykładzina gumowa antypoślizgowa, która zapewni komfort i bezpieczeństwo użytkownikom.

Wykładzina gumowa do garażu, na zewnątrz i nie tylko

Zastosowanie wykładzin gumowych jest bardzo szerokie. Ze względu na swoje właściwości mogą być one używane zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Najczęściej służą do wykładania podłóg w zakładach produkcyjnych, halach magazynowych i warsztatach, skutecznie zabezpieczając powierzchnie przed zniszczeniem oraz stabilizując pracę maszyn.

To jednak nie wszystko. Polecanymi rozwiązaniami są również wykładziny gumowe do garażu oraz różnego rodzaju pojazdów, np. busów.  Świetnie sprawdzą się także w siłowniach, na halach sportowych, a nawet w budownictwie. Dzięki wysokiej odporności na czynniki atmosferyczne możliwe jest stosowanie wykładzin gumowych na zewnątrz – najpopularniejszym rozwiązaniem jest w tym przypadku wykładzina gumowa na balkon czy taras. 

Oczywiście to tylko przykłady – liczba zastosowań tego rodzaju produktów jest dużo większa, a to, jak z nich skorzystasz, zależy od Ciebie!

RubberPro – niezawodne wykładziny gumowe w konkurencyjnych cenach

Jako specjaliści w dziedzinie surowców i produktów elastomerowych oferujemy wyłącznie wysokiej jakości wykładziny gumowe, które służą użytkownikom na przestrzeni wielu lat. Co więcej, zapewniamy szeroki wybór produktów, konkurencyjne ceny oraz błyskawiczną realizację zamówień.

Zapraszamy więc do sprawdzenia pełnej oferty RubberPro i dołączenia do szerokiego grona naszych zadowolonych klientów!