Klej silikonowy Wacker Chemie

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Klej silikonowy Wacker Chemie

W szerokiej ofercie RubberPro znajdują się produkty najwyższej jakości, które doskonale sprawdzają się podczas klejenia gumy silikonowej czy elementów poddanych wibracjom bądź wysokim temperaturom. Klej silikonowy jest ponadto świetnym rozwiązaniem do łączenia sznurów i profili silikonowych czy uszczelniania złączy i obudów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym rozbudowanym asortymentem!

Klej silikonowy marki Wacker Chemie – specjalistyczne rozwiązanie o wysokim stopniu niezawodności

Wecker Chemie to firma, która słynie z produkcji specjalistycznych rozwiązań. Wybierając klej do silikonu Wecker, można liczyć na najwyższy stopień skuteczności. Formuła tych produktów została starannie opracowana, dlatego odznacza się szybkim wysychaniem, silnym i efektywnym wiązaniem, a także wieloma dodatkowymi właściwościami. W naszej ofercie znajdziesz m.in. klej E43, E41 czy N-10 o różnych pojemnościach.

Jakie właściwości mają kleje Wacker Chemie?

Elastosil E43 to klej silikonowy, bezbarwny, a mówiąc dokładniej, półprzezroczysty. Jest to produkt jednoskładnikowy i samopoziomujący o świetnych właściwościach mechanicznych. Utwardza się w temperaturze pokojowej i tworzy elastyczną spoinę. Cechuje się ponadto gęstą konsystencją i rewelacyjną przyczepnością bez stosowania środków gruntujących.

Elastosil E41 Wacker Chemie

Klej silikonowy Elastosil E41 ma płynną konsystencją. Jest to jednoskładnikowy, samopoziomujący produkt o kwasowym systemie utwardzania. Klej Elastosil E41 jest modyfikacją kleju Elastosil E43 – został on rozcieńczony 20% toluenem. W efekcie wariant E41 jest rzadszy i ma większy skurcz.

Elastosil N-10 Wacker Chemie

Klej szybkoschnący Elastosil N-10 odznacza się niską lepkością i doskonałą przyczepnością. Nie zawiera cyny ani tiksotropii. Klej Elastosil N-10 jest bardzo prosty w użyciu. Świetnie sprawdza się w przypadku różnorodnych uszczelnień technicznych. Znakomicie nadaje się do tworzenia cienkowarstwowego pokrywania układów elektronicznych, które zabezpiecza przed wpływem wilgoci czy zmian temperatury.