Filtruj według

Kolor

Kolor

Średnica

Średnica

Sznury gumowe, sznur mikroguma

Jest 75 produktów.

Pokazano 1-12 z 75 pozycji

Sznury gumowe z mikrogumy odporne na warunki atmosferyczne

Sznury z mikrogumy, które znajdziesz w ofercie RubberPro, wyróżniają się najwyższą jakością i wytrzymałością. Nasza oferta sznurów gumowych jest odpowiedzią na zapotrzebowanie ze strony dużych i małych firm oraz gospodarstw domowych. 

Obecnie trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek gałąź przemysłu, która działa bez mikrogumy. Sznury z mikrogumy wykorzystywane są w wielu gałęziach przemysłu, tj. przemysł budowniczy, maszynowy, wentylacyjny czy motoryzacyjny. Dobry przykład to sznur gumowy do uszczelek samochodowych. Warto dodać, że guma to ekonomiczny i łatwy w obróbce materiał.

Sznury z mikrogumy mają wiele zalet i zastosowań. Mikroguma to materiał, który odznacza się bardzo dużą wytrzymałością. Sznur z mikrogumy ma bardzo dobre właściwości mechaniczne, dzięki czemu nie deformuje się nawet przy większych obciążeniach czy naciskach. Gumowa lina jest sprężysta, elastyczna, odporna na warunki atmosferyczne, większość kwasów i zasad. Dlatego może być z powodzeniem stosowany w wielu gałęziach przemysłu. Sznur gumowy o tak wysokiej trwałości gwarantuje odpowiednie połączenie produktu wyjściowego.

Sznur mikroguma wykorzystywany jest m.in. do izolacji i uszczelniania oraz wszędzie tam, gdzie są nierówne powierzchnie i niezbędne jest dopasowanie materiału. 

Jakie właściwości ma sznur mikroguma?

Wysokiej jakości gumowa lina, która została wykonana z mikrogumy, jest odporna na wszelkiego rodzaju odkształcenia. Sznur z mikrogumy zachowuje swoje właściwości w różnych warunkach atmosferycznych, czyli w niskiej i wysokiej temperaturze. Mikroguma może być bez obaw wystawiona na działanie wiatru i deszczu.  

Do czego wykorzystywany jest sznur gumowy 5 mm oraz sznur gumowy 6 mm?

Mikroguma w formie sznura wykorzystywana jest przede wszystkim jako wytrzymała uszczelka o bardzo wysokiej jakości. Sznur gumowy do uszczelek samochodowych z powodzeniem jest wykorzystywany w przemyśle motoryzacyjnym, gwarantując doskonałe dopasowanie. 

SZNURY SILIKONOWE MVQ/VMQ

Są to sznury gumowe okrągłe wykonane z kauczuku silikonowego. Dzielą się na sznury silikonowe, gumowe, a także sznury transparentne. Sznury silikonowe wyróżniają się doskonałą stabilnością termiczną i wysoką wytrzymałością.

SZNURY FLUOROWE FKM/FPM/VITON

Sznury fluorowe wykonane są z kauczuku fluorowego. Są niezwykle wytrzymałe i odporne. Odznaczają się także niskim poziomem odkształceń przy nacisku, skręcaniu i przełamaniu.

SZNUR EPDM SPIENIONY MIKROGUMA

Do jego głównych właściwości zaliczyć można elastyczność, sprężystość, odporność na odkształcenia i na różnego rodzaju warunki atmosferyczne, jak np. niska i wysoka temperatura.

Sznur gumowy wykorzystywany jest do uszczelnień, jak i izolacji w miejscach o różnych kształtach.

SZNURY SILIKONOWE MVQ POROWATE/SPIENIONE

Sznury z mikrogumy okrągłe wykonane są ze spienionego silikonu. Charakteryzują się tym, że są odporne na promieniowanie UV. Dodatkowo nie zawierają plastyfikatorów i mają niski indeks toksyczności.