Środek antyadhezyjny teflon

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Środek antyadhezyjny teflon

Środki antyadhezyjne ułatwiają oddzielenie zawartości od form, w których były przygotowywane. Dzięki temu preparaty te znacznie przyspieszają wszelkie prace w przetwórstwie tworzyw sztucznych i nie tylko. W szerokiej ofercie RubberPro znajdziesz teflonowe produkty antyadhezyjne wysokiej jakości, które odznaczają się znakomitymi właściwościami. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Środki antyadhezyjne telfonowe – jakie mają właściwości?

Dostępne w naszej ofercie środki antyadhezyjne teflonowe odznaczają się niezwykle prostą aplikacją zarówno ręczną, jak i natryskową. Gwarantują znakomite oddzielenie form. Ponadto zapewniają brak transferu do odlewów. Co więcej, produkty te są semitransparentne i przyjazne środowisku. Wykazują ponadto wysoki stopień odporności chemicznej i termicznej. Jedna aplikacja tych środków pozwala na wielokrotne odformowania. Dzięki nim można przez długi czas zachować czystość form. Środek adhezyjny to pewność skrócenia czasu produkcyjnego, a także redukcja liczby odpadów.

Teflon – składnik skutecznych środków antyadhezyjnych

W tej kategorii naszego sklepu znajdziesz preparaty antyadhezyjne, których głównym składnikiem jest teflon płatkowy. Oferujemy środki o charakterze wodnej emulsji żywic. Można wykorzystać je zarówno jako powłokę antyadhezyjną do form w procesach przetwórstwa m.in. gumy, jak i jako powłokę, która zapobiega przywieraniu nieutwardzonego materiału do różnorodnych przyrządów przetwórczych.

Proponujemy środki zawierające teflon, które umożliwiają odformowanie szerokiej gamy kauczuków, tworzyw sztucznych, gumy czy tworzyw termoplastycznych i materiałów kompozytowych. Poszczególne produkty można również stosować z gumą silikonową. W naszej ofercie znajdziesz preparaty cenionej marki MacLube, które cieszą się dużą popularnością na rynku. Środki antyadhezyjne to produkty ekonomiczne, ekologiczne i zwiększające wydajność produkcyjną. Zamów je już dziś w sklepie RubberPro w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy!