Środek antyadhezyjny silikon

Przepraszamy za niedogodności.

Nie możemy znaleźć tego, czego szukasz, ale możesz przyjrzeć się naszym produktom:

Wróć na stronę główną: Strona główna

Środek antyadhezyjny silikon

W RubberPro możesz liczyć na produkty najwyższej jakości, których stosowanie może przełożyć się na oszczędność wykorzystywanych przez Ciebie materiałów, a tym samym mniejsze koszty produkcji. Jednym z takich rozwiązań jest płyn antyadhezyjny silikonowy, który możesz znaleźć w tej kategorii. Zapraszamy do poznania szerokiej gamy produktów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Płyn antyadhezyjny silikonowy – do czego służy?

W tej kategorii naszego sklepu znajdziesz środek antyadhezyjny, który wykorzystywany jest w przetwórstwie tworzyw sztucznych i gum. Dzięki niemu można niezwykle łatwo usuwać wypraski z form wtryskowych. Oferowane preparaty nadają się do stosowania w przypadku większości tworzyw sztucznych.

Zastosowany płyn antyadhezyjny umożliwia uzyskanie długotrwałej warstwy o właściwościach rozdzielających. Bardzo często wykorzystywany jest w procesach odlewania, rozdmuchiwania czy wytłaczania elastomerów bądź tworzyw sztucznych. Jak więc widać, środek antyadhezyjny jest produktem wszechstronnym. W wielu branżach używany jest również jako smar, którym powleka się krawędzie maszyn tnących. Takie preparaty pomagają eliminować skrzypienie i piszczenie w czasie tarcia różnych powierzchni.

Produkty najwyższej jakości dostępne w RubberPro

Dostępne w naszym sklepie środki antyadhezyjne odznaczają się wysokim stopniem skuteczności działania. To produkty uniwersalne, które głównie wykorzystywane są do usuwania wyprasek z form wtryskowych. Często stosowane są również do smarowania powierzchni tnących, konserwacji powierzchni roboczych czy konserwacji wyrobów z tworzyw sztucznych i gumy.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów zgromadzonych w tej kategorii, a także pozostałych działach naszego sklepu. Zachęcamy również do przejrzenia środków antyadhezyjnych na bazie teflonu, które doskonale współpracują z wieloma materiałami sztucznymi i nie tylko. RubberPro to miejsce, w którym możesz liczyć na najwyższą jakość i niezawodność produktów!