Odtłuszczacz i aktywator do kleju

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Odtłuszczacz i aktywator do kleju

Drei Bond to dostawca wysokiej jakości systemów niezbędnych do przeprowadzenia skutecznych procesów klejenia. Dostępne w tej kategorii produkty, takie jak odtłuszczacz i aktywator do kleju, są niezbędne do tego, aby zyskać trwałe połączenie pomiędzy dwiema powierzchniami. Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi rozwiązaniami, odznaczającymi się najwyższym stopniem efektywności działania.

Odtłuszczacz – niezbędny do przygotowania powierzchni do klejenia

W szerokiej ofercie RubberPro znajdziesz takie produkty jak odtłuszczacz marki Drei Bond. Mowa tutaj m.in. o primerze DB Cleaner 3200 czy DB Cleaner Plastic. Odtłuszczacz w sprayu występuje w wielu wariantach rozmiarowych. Jego zadaniem jest usunięcie tłustego filmu i zanieczyszczeń z powierzchni do klejenia. Oferowane rozwiązania cechują się szybkim odparowaniem, a także skutecznym czyszczeniem nawet trudno dostępnych miejsc. DB Cleaner Plastic to ponadto środek bezchlorowy, który świetnie sprawdzi się do wrażliwych tworzyw sztucznych i lakierowanych. Znakomicie radzi sobie m.in. ze stwardniałymi smarami, osadami i starymi warstwami klejów CA i anaerobowych. Produkty te można stosować na powierzchniach gładkich i porowatych.

Aktywatory do kleju – skuteczne łączenie elementów

Aby proces klejenia był jeszcze wydajniejszy i skuteczniejszy, warto zastosować aktywatory. To produkty skracające czas potrzebny do połączenia ze sobą różnych materiałów. W naszej ofercie znajdziesz m.in. aktywator Drei Bond 5900 do klejów anaerobowych, który zmniejsza czas montażu technicznego do 10x. Ma on kolor zielony i ciekłą formułę. Możesz również postawić na aktywator Drei Bond 4011 – jednoskładnikowy środek w sprayu również do klejów anaerobowych. Kolejna propozycja to aktywator Drei Bond 4007 do klejów cyjanoakrylowych. Dedykowany jest do powierzchni o niskim napięciu powierzchniowym i poliolefin. Ostatni produkt to Drei Bond 4008, który przyspiesza utwardzanie klejów cyjanoakrylowych.

Zapraszamy do zapoznania się z dokładnymi właściwościami proponowanych aktywatorów i odtłuszczaczy Drei Bond. To produkty najwyższej jakości, które są gwarancją niezawodności!