Odtłuszczacz w sprayu Drei Bond

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Odtłuszczacz w sprayu Drei Bond

Skutecznie przeprowadzony proces klejenia różnorodnych materiałów wymaga odpowiedniego oczyszczenia ich powierzchni. Zastosowanie odtłuszczacza zwiększa efektywność kleju. W naszej ofercie znajdziesz odtłuszczacz w sprayu cenionej na rynku marki Drei Bond w kilku wersjach pojemnościowych. Oferowane rozwiązania odznaczają się ponadto zróżnicowanymi właściwościami. Zapraszamy do zapoznania się z naszym rozbudowanym asortymentem.

Odtłuszczacz w sprayu – efektywny proces klejenia

Odtłuszczacz w sprayu marki Drei Bond szybko i skutecznie rozprawia się z zanieczyszczeniami oraz tłustym filmem, znajdującymi się na różnych powierzchniach. Zastosowanie oferowanych preparatów skraca czas wiązania kleju, a także znacznie zwiększa jego skuteczność. Proponujemy odtłuszczacz Drei Bond Super Cleaner oraz Drei Bond Cleaner Plastic. Poznaj ich właściwości i wybierz produkt, który najlepiej sprawdzi się w przypadku klejonych przez Ciebie powierzchni.

Odtłuszczacz w sprayu Drei Bond Super Cleaner

Odtłuszczacz w sprayu Drei Bond Super Cleaner znakomicie sprawdza się do usuwania utwardzonego lakieru, nagaru czy kleju. Za jego pomocą można łatwo oczyścić nawet trudno dostępne zakamarki. Drei Bond Super Cleaner odznacza się wysokim stopniem skuteczności. Ma on lekko mleczny kolor. Należy jednak uważać podczas stosowania go na powierzchniach wrażliwych, ponieważ może zadziałać na nie agresywnie.

Odtłuszczacz w sprayu Drei Bond Cleaner Plastic

Odtłuszczacz Drei Bond Cleaner Plastic można stosować na powierzchniach wrażliwych i lakierowanych. Jest to produkt niezawierający w swoim składzie chloru. Znakomicie radzi sobie z usuwaniem takich zabrudzeń jak: kleje CA i anaerobowe, woski, oleje, osady czy stwardniałe smary. Środek ten nie zawiera alkoholu i nie powoduje korozji. Można stosować go przed użyciem żywic akrylowych, smarów, klejów czy przed lakierowaniem bądź malowaniem.

W naszej ofercie znajdziesz również preparat do odtłuszczania i usuwania zanieczyszczeń Drei Bond Cleaner 3200 w kolorze transparentnym, który również świetnie sprawdza się w przygotowaniu różnych powierzchni pod klejenie.