Maty gumowe i płyty SBR

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

PŁYTY/MATY SBR

Wytrzymałość i funkcjonalność to dwie cechy produktów, które są najbardziej cenione niemal w każdej branży. Dlatego też, tak dużą popularnością wśród klientów cieszą się płyty gumowe wykonane z kauczuku typu SBR, czyli butadienowo-styrenowego. Mają one bardzo szerokie zastosowanie w wielu różnych branżach, ciesząc się ogromnym zainteresowaniem dużego grona klientów. Ich właściwości sprawiają, że mata gumowa SBR sprawdzi się w różnych, również wymagających warunkach. A RubberPro gwarantuje jej najwyższą jakość i niezawodność.

PŁYTA GUMOWA SBR DLA WYMAGAJĄCYCH

Wszystkie maty SBR są przeznaczone do stosowania w normalnych warunkach użytkowania i zachowują swoje właściwości w temperaturach od -30°C do 70°C. Można zatem śmiało stwierdzić, iż są one mrozoodporne i pozostają bardzo elastyczne nawet w niskich temperaturach. Płyta gumowa SBR wykazuje również mniejszą wrażliwość na działanie innych czynników atmosferycznych, takich jak chociażby deszcz czy śnieg. Dodatkowo mają wysoką wytrzymałość mechaniczną i wykazują odporność na ścieranie i zerwanie.

SBR jest rodzajem syntetycznego kauczuku, dzięki czemu wykazuje elastyczność o porównywalnym stopniu do kauczuku naturalnego. Płyty SBR mają w związku z tym świetne właściwości amortyzujące, a przy tym również stanowią idealne tworzywo wygłuszające. Dla wielu klientów nie bez znaczenie pozostaje również fakt, iż są one niezwykle łatwe w czyszczeniu.

MATY SBR W POWSZECHNYM ZASTOSOWANIU

Szeroki wybór produktów tego typu sprawia, że każdy klient jest w stanie znaleźć najlepsze płyty SBR, które będą doskonale dopasowane do konkretnych zastosowań. Nie powinien zatem dziwić fakt, iż są one tak chętnie wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu. Jednym z bardzo częstych zastosowań jakie znajduje guma SBR, jest używanie ich jako izolatory drgań. Podłożone pod wszelkiego typu maszyny i urządzenia, gwarantują ich stabilniejszą pracę, a przy tym również chronią posadzki przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Często można je również znaleźć na stołach warsztatowych.

Ale mata gumowa SBR wykorzystywana jest także do wygłuszania hałasu, który towarzyszy wielu procesom produkcyjnym. Dzięki swojej wysokiej zdolności absorpcji dźwięku, doskonale tłumią hałas generowany przez wszelkiego typu maszyny.

PŁYTY SBR OD NAJLEPSZEGO DOSTAWCY

Zdając sobie sprawę z wyjątkowych cech jakie posiadają płyty SBR, firma RubberPro oferuje je swoim klientom. Oczywiście, dokładamy wszelkich starań, aby były to produkty wyróżniające się najwyższą jakością, która gwarantuje ich niezawodność. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie dostarczyć wszystkim naszym klientom maty SBR dopasowane do ich potrzeb oraz określonych zastosowań.

Do każdego z powierzonych nam zleceń staramy się podchodzić w sposób indywidualny, aby w pełni sprostać wymaganiom naszych klientów. RubberPro oferuje im nie tylko produkty świetnej jakości, ale również konkurencyjne ceny oraz szybki czas realizacji zamówień. Jesteśmy przekonani, że możemy sprostać każdemu, nawet mniej standardowemu zleceniu.

Płyta gumowa / mata gumowa SBR