Darmowa dostawa od 80zł

MacLube 972 - środek antyadhezyjny - 5 ltr - 1
  • MacLube 972 - środek antyadhezyjny - 5 ltr - 1

MacLube 972 - środek antyadhezyjny - 5 ltr

839,48 zł
Brutto

Semipermanentny środek antyadhezyjny zapewniający odpowiednie przygotowanie powierzchni formy w procesie wytwarzania elementów kompozytowych. Produkt jest polecany dla następujących materiałów: poliestry, epoksydy, fenoplasty, termosety, poliestry, tworzywa termoplastyczne, laminaty z włókien szklanych. Produkt szczególnie polecany dla prepregów.

POJEMNOŚĆ - 5 ltr

Ilość

Opis produktu

MAC 972 - semipermanentny środek antyadhezyjny zapewniający odpowiednie przygotowanie powierzchni formy w procesie wytwarzania elementów kompozytowych. Produkt jest polecany dla następujących materiałów: poliestry, epoksydy, fenoplasty, termosety, poliestry, tworzywa termoplastyczne, laminaty z włókien szklanych. Produkt szczególnie polecany dla prepregów. Działa równie skutecznie na formach ze stali i aluminium jak również na powierzchniach szklanych, poliestrowych, epoksydowych. Produkt utwardza się w temperaturze pokojowej. Na powierzchni formy tworzy trwały, bezbarwny, suchy, stabilny chemicznie i termicznie film. MAC 972 jest rekomendowany, jeśli warunkiem szczególnie wymaganym jest gładka, błyszcząca, wolna od skaz i porów powierzchnia wyrobów.

Kolor produktu: przezroczysty.

 TDS 

Zalety powłok antyadhezyjnych McLube

- łatwa aplikacja ręczna lub natryskowa,
- doskonałe oddzielenie,
- brak transferu do odlewów,
- idealna powierzchnia wyrobów, 
- semipermanentne,
- odporne chemicznie i termicznie,
- przyjazne środowisku,
- nie odkładające się na formie („build-up”),
- jedna aplikacja umożliwia wielokrotne odformowania,
- zachowanie czystych form przez długi czas,
- skrócenie cyklu produkcyjnego i redukcja ilość odpadu.

Środki antyadhezyjne występują w formie dyspersji wodnej lub rozpuszczalnikowej, a ich wybór uzależniony jest od temperatury formy i/lub materiału.

DB-Mac-972-5
5 Przedmioty

Specyficzne kody